Eindstand Achterhoek Bokaal Competitie 2017

» Bekijk hier meer informatie over de Achterhoek Bokaal Mencompetitie

Eindstand na 4 van 4 wedstrijden – Winterswijk op 23 juli

Onderstaand alleen de plaatsing na 4 wedstrijden:

Achterhoek Bokalen

Dressuur

KNHS startpasklasse
1 Cindy Ten Broeke Heraut Koetsiersvereniging In ’t Tuug, MV.
2 Carina Jansen High five Mars, De
3 Hans Ouwersloot Coco Sterruiters, MV. De
4 Frans Van Tilburg Kitty Waal En Linge, MV.
5 André Meulenkamp Dazzler Koets’n Keerl’s, MV. De
6 Riechard Becker Ostara’s Wilfred in Stap En Draf, MV.
7 Marc Wopereis Carola-woma Hamelandse Menners, MV.
8 Belinda Korten – Smees Storm, Voldemar V. Vries Onder De Zweppe, MV.
9 Selinde Biesheuvel – Roosenburg Sasha Achter ’t Peerd, MV.
10 Hendrik jan Ligtenbarg Alejandro Bergmenners, MV. De
11 Gerrit Haytink Colinda Hamelandse Menners, MV.
12 Iris Te Ronde Gijs Onder De Zweppe, MV.
13 Lieke Van Amerongen Balou Koets’n Keerl’s, MV. De
14 Jorn Elburg Lucky, Valetta V.d. Hoogen Broek Koetsiers Aalten-Dinxperlo, MV. De
15 Mark Biesheuvel Lenka Achter ’t Peerd, MV.
16 Nicole Huiskes Aurick Vrienden v/h Aangespannen Paard Velp e.o., MV.
17 Roland Jansen Wolbrand Koetsiersvereniging In ’t Tuug, MV.
18 Willy Pot Adelheids Maestro Sterruiters, MV. De
19 Evert Lindeboom Torpedo Jw Hamelandse Menners, MV.
20 Truus Middelkoop – Wastenecker Geertje Onder De Zweppe, MV.
21 Gerard Looman Enzo V in Stap En Draf, MV.
Hobby klasse
1 Willy Hartjes Ollie In Stap en Draf, MV
2 Henk Ligtenbarg Mark Hamelandse Menners, MV.

Vaardigheid

Knhs startpas klasse 
1 Wouter Lenderink Iwan Sterruiters, MV. De
2 Jorn Elburg Lucky, Valetta V.d. Hoogen Broek Koetsiers Aalten-Dinxperlo, MV. De
3 Onne Verheul Miracle’s Easy Ysabella Deventer ’85, MV.
4 Natasja Verheul – Zegel Kompas Gerwin Deventer ’85, MV.
5 Natasja Verheul – Zegel Miracle’s Easy Ysabella Deventer ’85, MV.
6 Onne Verheul Kompas Gerwin Deventer ’85, MV.
7 Gerrit Haytink Colinda Hamelandse Menners, MV.
8 Hans Ouwersloot Coco Sterruiters, MV. De
9 André Meulenkamp Dazzler Koets’n Keerl’s, MV. De
10 Iris Te Ronde Gijs Onder De Zweppe, MV.
Evert Lindeboom Torpedo Jw Hamelandse Menners, MV.
12 Cindy Ten Broeke Heraut Koetsiersvereniging In ’t Tuug, MV.
13 Lieke Van Amerongen Balou Koets’n Keerl’s, MV. De
14 Hendrik jan Ligtenbarg Alejandro Bergmenners, MV. De
Natasja Verheul – Zegel Peerke Deventer ’85, MV.
16 Riechard Becker Ostara’s Wilfred in Stap En Draf, MV.
17 Mark Biesheuvel Lenka Achter ’t Peerd, MV.
Truus Middelkoop – Wastenecker Geertje Onder De Zweppe, MV.
19 Onne Verheul Peerke Deventer ’85, MV.
20 Roland Jansen Wolbrand Koetsiersvereniging In ’t Tuug, MV.
21 Frans Van Tilburg Kitty Waal En Linge, MV.
22 Gerard Looman Enzo V in Stap En Draf, MV.
23 Carina Jansen High five Mars, De
24 Nicole Huiskes Aurick Vrienden v/h Aangespannen Paard Velp e.o., MV.
25 Marc Wopereis Carola-woma Hamelandse Menners, MV.
26 Selinde Biesheuvel – Roosenburg Sasha Achter ’t Peerd, MV.
27 Willy Pot Adelheids Maestro Sterruiters, MV. De
Hobby klasse 
1 Karin Lenderink Iwan
2 Henk Ligenbarg Mark Hamelandse Menners, MV.
3 Willy Hartjes Ollie In Stap en Draf, MV

Hippisch Achterhoek Bokaal

Plaatsingspunten Dressuur en Vaardigheid bij elkaar opgeteld

1 Hans Ouwersloot Coco Sterruiters, MV. De
2 Cindy Ten Broeke Heraut Koetsiersvereniging In ’t Tuug, MV.
2 André Meulenkamp Dazzler Koets’n Keerl’s, MV. De
4 Jorn Elburg Lucky, Valetta V.d. Hoogen Broek Koetsiers Aalten-Dinxperlo, MV. De
5 Gerrit Haytink Colinda Hamelandse Menners, MV.
6 Riechard Becker Ostara’s Wilfred in Stap En Draf, MV.
7 Iris Te Ronde Gijs Onder De Zweppe, MV.
8 Hendrik jan Ligtenbarg Alejandro Bergmenners, MV. De
9 Lieke Van Amerongen Balou Koets’n Keerl’s, MV. De
10 Carina Jansen High five Mars, De
10 Frans Van Tilburg Kitty Waal En Linge, MV.
11 Willy Hartjes Ollie In Stap en Draf, MV
12 Evert Lindeboom Torpedo Jw Hamelandse Menners, MV.
13 Henk Ligtenbarg Mark Hamelandse Menners, MV.
14 Marc Wopereis Carola-woma Hamelandse Menners, MV.
14 Mark Biesheuvel Lenka Achter ’t Peerd, MV.
16 Selinde Biesheuvel – Roosenburg Sasha Achter ’t Peerd, MV.
16 Truus Middelkoop – Wastenecker Geertje Onder De Zweppe, MV.
17 Roland Jansen Wolbrand Koetsiersvereniging In ’t Tuug, MV.
18 Nicole Huiskes Aurick Vrienden v/h Aangespannen Paard Velp e.o., MV.
19 Gerard Looman Enzo V in Stap En Draf, MV.
20 Willy Pot Adelheids Maestro Sterruiters, MV. De

Clip and Shine

Plaatsing dressuur en vaardigheid apart & startpas en impuls samen

Tussenstand Clip and Shine extra prijs mendressuur

1 Cindy Ten Broeke Heraut Koetsiersvereniging In ’t Tuug, MV.
2 Carina Jansen High five Mars, De
3 Hans Ouwersloot Coco Sterruiters, MV. De
4 Frans Van Tilburg Kitty Waal En Linge, MV.
5 André Meulenkamp Dazzler Koets’n Keerl’s, MV. De
6 Willy Hartjes Ollie In Stap en Draf, MV
7 Riechard Becker Ostara’s Wilfred in Stap En Draf, MV.
8 Marc Wopereis Carola-woma Hamelandse Menners, MV.
9 Belinda Korten – Smees Storm, Voldemar V. Vries Onder De Zweppe, MV.
10 Selinde Biesheuvel – Roosenburg Sasha Achter ’t Peerd, MV.
11 Hendrik jan Ligtenbarg Alejandro Bergmenners, MV. De
12 Henk Ligtenbarg Mark Hamelandse Menners, MV.
13 Gerrit Haytink Colinda Hamelandse Menners, MV.
14 Iris Te Ronde Gijs Onder De Zweppe, MV.
15 Lieke Van Amerongen Balou Koets’n Keerl’s, MV. De
16 Jorn Elburg Lucky, Valetta V.d. Hoogen Broek Koetsiers Aalten-Dinxperlo, MV. De
17 Mark Biesheuvel Lenka Achter ’t Peerd, MV.
18 Nicole Huiskes Aurick Vrienden v/h Aangespannen Paard Velp e.o., MV.
19 Roland Jansen Wolbrand Koetsiersvereniging In ’t Tuug, MV.
20 Willy Pot Adelheids Maestro Sterruiters, MV. De
21 Evert Lindeboom Torpedo Jw Hamelandse Menners, MV.
22 Truus Middelkoop – Wastenecker Geertje Onder De Zweppe, MV.
23 Gerard Looman Enzo V in Stap En Draf, MV.

Tussenstand Clip and Shine extra prijs vaardigheid

1 Jorn Elburg Lucky, Valetta V.d. Hoogen Broek Koetsiers Aalten-Dinxperlo, MV. De
2 Wouter Lenderink Iwan Sterruiters, MV. De
3 Onne Verheul Miracle’s Easy Ysabella Deventer ’85, MV.
4 Natasja Verheul – Zegel Kompas Gerwin Deventer ’85, MV.
5 Natasja Verheul – Zegel Miracle’s Easy Ysabella Deventer ’85, MV.
6 Onne Verheul Kompas Gerwin Deventer ’85, MV.
7 Gerrit Haytink Colinda Hamelandse Menners, MV.
8 Hans Ouwersloot Coco Sterruiters, MV. De
9 André Meulenkamp Dazzler Koets’n Keerl’s, MV. De
10 Iris Te Ronde Gijs Onder De Zweppe, MV.
11 Evert Lindeboom Torpedo Jw Hamelandse Menners, MV.
12 Lieke Van Amerongen Balou Koets’n Keerl’s, MV. De
13 Cindy Ten Broeke Heraut Koetsiersvereniging In ’t Tuug, MV.
14 Hendrik jan Ligtenbarg Alejandro Bergmenners, MV. De
15 Natasja Verheul – Zegel Peerke Deventer ’85, MV.
15 Riechard Becker Ostara’s Wilfred in Stap En Draf, MV.
17 Truus Middelkoop – Wastenecker Geertje Onder De Zweppe, MV.
18 Karin Lenderink Iwan Sterruiters, MV. De
19 Mark Biesheuvel Lenka Achter ’t Peerd, MV.
20 Onne Verheul Peerke Deventer ’85, MV.
21 Roland Jansen Wolbrand Koetsiersvereniging In ’t Tuug, MV.
21 Henk Ligenbarg Mark Hamelandse Menners, MV.
23 Gerard Looman Enzo V in Stap En Draf, MV.
24 Frans Van Tilburg Kitty Waal En Linge, MV.
25 Willy Hartjes Ollie In Stap en Draf, MV
26 Carina Jansen High five Mars, De
27 Nicole Huiskes Aurick Vrienden v/h Aangespannen Paard Velp e.o., MV.
28 Marc Wopereis Carola-woma Hamelandse Menners, MV.
29 Selinde Biesheuvel – Roosenburg Sasha Achter ’t Peerd, MV.
30 Willy Pot Adelheids Maestro Sterruiters, MV. De

.