Daniel Lokerse met Evielana W

Achterhoekers Lokerse en Blekkink winnen M rubrieken

6 november 2016

De Achterhoekers Daniel Lokerse en Ester Blekkink hebben ieder een M tweefasenrubriek gewonnen op de driedaagse springwedstrijd in het PaardenSportCentrum Lichtenvoorde dit weekend.

Daniel Lokerse uit Eibergen won met de 7-jarige Evielana W (v. Tangelo van de Zuuthoeve). Ester Blekkink was in de andere M-rubriek de beste met de even oude Enzo SL (v. Arezzo VDL).

Alle prijswinnaars

 

Klasse M 2-fasen

 

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2 sptn.tot
1 Daniel Lokerse Evielana W M 7 Tangelo Van De Zuuthoeve M Pasruiters, RV. De 0 31,33 0 30,72 0
2 Jurgen Stenfert Forever Liefheber       M IJsselruiters, RV. 0 32,06 0 31,39 0
3 Lars Kuster Dundee M 8 Tolan R M Liemers (PV), RV. 0 34,12 0 31,58 0
  Elisabeth Boor Quebec 1 R 12 Quidam’s Rubin M IJsselruiters, RV. 0 31,84 0 31,58 0
5 Lars Kuster Alfa Nero R 5 Quality Time M Liemers (PV), RV. 0 33,68 0 33,62 0
6 Robin Bril Diedre M 8 L’esprit M Varsseveld e.o., RV. 0 33,65 0 34,20 0
7 Jamie Schlief Corey Z R 7 Chellano Z M Hummelo, PC. 0 30,63 0 34,76 0
8 Jamie Schlief Fleur M 8 Colman M Hummelo, RV. 0 32,05 0 35,93 0
9 Johannes Ehning Aussergewönlich       M   0 33,11 0 37,32 0
10 Naomi Van de Klift Zavino H 12 Damiro M Klomp & Omstreken, RV. 0 34,29 0 37,68 0
11 Niek Groenewoud Elstar M 7 Nashville M Betuwe, RV. 0 30,74 0 37,76 0
12 Tani Joosten Cassus Clarque R 9 M Liemers (PV), RV. 0 32,47 0 38,13 0

 

Klasse Z 2-fasen

 

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2 sptn.tot
1 Annelies Vorsselmans Courage M 9 Ukato Z Sint Joris, RV. 0 34,87 0 36,70 0
2 Jurgen Stenfert Forever Liefheber       Z IJsselruiters, RV. 0 37,99 0 38,10 0
3 Annelies Vorsselmans Est di palatina M 7 Namelus R Z Sint Joris, RV. 0 37,71 0 38,61 0
4 Laurens Houben BisQuit       Z Nijgraaf, RV. De 0 39,32 0 40,42 0
5 Gelmar Gosselink Delilah M 8 Ultimo Z Bergruiters, RV. 0 38,82 0 42,89 0
6 Julian Kraay Bas-utopia R 10 Cartano Z Lunaruiters, RV. 0 40,99 0 43,51 0
7 Julian Kok Huntsville R 12 Hold Up Premier Z Boleemruiters, RV. 0 38,43 0 43,58 0
8 Johannes Ehning Quelle Chance       Z   0 37,74 0 43,90 0
  Johannes Ehning Aussergewönlich       Z   0 36,85 0 43,90 0
10 Peter Meerstra Atila M 11 Quattro Z Sterruiters, RV. 0 39,50 0 44,29 0
11 Roelof Bril Evarado R 7 Dubai Z Eschruiters, RV. 0 40,08 0 47,01 0
12 Jurre Van Bommel Edsiliavanta M 7 Berlin Z Ruurlo, RV. 0 39,75 0 47,87 0

 

Klasse ZZ 2-fasen

 

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2 sptn.tot
1 Jurgen Stenfert Caseli R 7 Casall ZZ IJsselruiters, RV. 0 38,85 0 39,83 0
2 Julian Kraay Wings R 13 Lupicor ZZ Lunaruiters, RV. 0 39,11 0 40,03 0
3 Jurre Van Bommel Acky M R 11 Querlybet Hero ZZ Ruurlo, RV. 0 40,66 0 40,46 0
4 Lars Kuster Cassandra M 9 Tangelo Van De Zuuthoeve ZZ Liemers (PV), RV. 0 40,66 0 42,92 0
5 Elina De Jong Eldorado       ZZ Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 0 38,97 0 43,83 0
6 Ester Blekkink Eindelijk H 7 Applaus ZZ Varsseveld e.o., RV. 0 36,15 0 43,84 0

 

 

Klasse B direct op stijl

 

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Kl. Vereniging sptn1 stijl1
1 Anneke Niels – Van Wijngaarden Glamour betty M 5 Sheraton B Baerleruiters, RV. 0 79,0
2 Mareille Lentfert Unique M 13 Rabanus B Molenruiters, RV. 0 76,5
3 Feline Te Koppele Warandasj R 13 Karandasj B Winterswijkse Ruiterclub, RV. 0 73,5
4 Clemens Bokkers Gerlinde c.n. M 5 Clinton B In Den Bosch, RV. 0 73,0
5 Natasja Bolt Sonnentanz M 10 Rosentanz B Tally-ho, RV. 0 72,5
6 Annelinde Kruiniger Latino Z R 11 Laristinus B Grensruiters, RV. 0 72,0
7 Rens Vrolijk Cash R 9 Verdi B Lichtenvoorde (HV), RV. 0 70,5
8 Jet Vrolijk Urbine M 15 Chellano Z B Lichtenvoorde (HV), RV. 0 70,0

 

Klasse L 2-fasen

 

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2 sptn.tot
1 Sabrina Schuchard Chadras       L   0 36,23 0 28,23 0
  Jan Lutke willink Zisinaa M 12 Corland L Hamelandse Ruiters, RV. 0 37,68 0 28,37 0
2 Jan-willem Kraay Floriana M 6 Vittorio L RZN, RV. 0 39,52 0 29,01 0
  Joost Mulder Gaudi LJ M 5 Zambesi L Lichtenvoorde (HV), RV. 0 38,21 0 29,07 0
3 Annette Elmendorp Galowina M 5 Vader Onbekend L Boleemruiters, RV. 0 38,57 0 30,41 0
  Jan-willem Kraay Eliane M 7 Contendro L RZN, RV. 0 42,08 0 30,95 0
4 Vera Veltkamp Harryet M 6 Marome Nw L Varsseveld e.o., RV. 0 38,32 0 31,61 0
  Ester Blekkink Gasoline       L Varsseveld e.o., RV. 0 39,36 0 32,22 0
5 Corine Ribbels – Baak Fiona M 6 Tangelo Van De Zuuthoeve L Lichtenvoorde (HV), RV. 0 39,55 0 33,36 0
  Mieke Naberink Gomarus R 5 Ultimo L Varsseveld e.o., RV. 0 39,46 0 34,39 0
6 Anneke Niels – Van Wijngaarden Cornetsky R 5 Cornet Obolensky L Baerleruiters, RV. 0 40,21 0 36,15 0
  Romy Van der Veen Braveheart R 10 Sydney L Varsseveld e.o., RV. 0 38,71 0 36,48 0
7 Franka Van der Louw Galileo H 5 Kashmir Van Schuttershof L Voornruiters, RV. De 0 41,05 0 37,16 0
  Lisa Van de Beek Flowerbridge M 6 Namelus R L Neuderuiters, RV. 0 40,27 0 37,55 0
8 Kelly Van Wijk Molenkonings Blondie     Carthano L RZN, RV. 0 37,93 0 38,24 0
  Matilda Andersson clavijo Aragon Hill       L Gastlicentie, RV. 0 37,76 0 38,61 0
9 Jan Gohl Lester R 5 Cicero van Paemel Z L Bogelscamp, RV. 0 41,30 0 38,82 0
  Massimiliano Possenti Furhy R 6 Namelus R L Bogelscamp, RV. 0 39,88 0 39,00 0
10 Manuel Thiry Felice       L Gastlicentie, RV. 0 41,13 0 39,04 0
  Marije Ten Have Balisto R 10 Tangelo Van De Zuuthoeve L Liemers (PV), RV. 0 42,20 0 39,19 0

 

 

 

Klasse M 2-fasen

 

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2 sptn.tot
1 Ester Blekkink Enzo SL R 7 Arezzo VDL M Varsseveld e.o., RV. 0 51,55 0 26,84 0
2 Catherine Chew Giljan van de Legeweg       M   0 50,16 0 27,57 0
3 Annette Elmendorp Evolien M 7 Tangelo Van De Zuuthoeve M Boleemruiters, RV. 0 51,36 0 29,10 0
4 Annette Elmendorp Fantasy M 6 Tangelo Van De Zuuthoeve M Boleemruiters, RV. 0 51,64 0 29,38 0
5 Biba Mccaul D Elmi       M   0 52,65 0 29,46 0
6 Noa Jansen Esperance R 12 Vader Onbekend M Srjv Groenendaal, RV. 0 54,40 0 29,61 0
7 Melanie Vortmann Sandro Khan     Sir Shutterfly M   0 51,72 0 29,64 0
8 Biba Mccaul Eastwood       M   0 53,86 0 29,93 0
9 Wendy Scholten Tyamo Landzicht Z WS R 5 Tygo M Lichtenvoorde (HV), RV. 0 54,71 0 30,16 0
10 Tonya Henning Mill Creek Filippa K       M   0 51,80 0 30,81 0
11 Kim Van Heel Ejay R 7 Namelus R M Phoenix, RV. 0 54,18 0 30,88 0
12 Gerrit Veeneman Ballanda M 10 Cartano M Lichtenvoorde (HV), RV. 0 50,08 0 30,99 0
13 Christina Gierlich Miss Moneypenny       M   0 49,38 0 31,50 0

 

Klasse Z 2-fasen

 

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2 sptn.tot
1 Christina Gierlich Caroline     Numero Uno Z   0 42,79 0 30,22 0
2 Thomas Arendsen raedt Why Not M 13 Karandasj Z Bergruiters, RV. 0 40,44 0 30,72 0
3 Jan Gohl Fritsie R 6 Zavall Vdl Z Bogelscamp, RV. 0 41,42 0 31,36 0
4 Christina Gierlich Rockstar     Rock forever Z   0 42,95 0 32,58 0
5 Ester Blekkink Chelsea M 6 Clinton Z Varsseveld e.o., RV. 0 44,57 0 33,93 0
6 Ester Blekkink Fabio R 6 Van Gogh Z Varsseveld e.o., RV. 0 42,20 0 34,57 0
7 Tonya Henning Quidams Adel       Z   0 41,22 0 34,70 0
8 Jan-willem Kraay espri M 7 Ultimo Z RZN, RV. 0 43,93 0 34,98 0

 

Klassiek BB klassiek

 

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Kl. Vereniging sptn1 stijl1
1 Jolijn Van Asselt Highlight M 4 Quality Time BB Spreng (PPSV), RV. 0 72,0
2 Hans Evers Dessa M 8 Lord Z 21 00314 90 BB Liemers (PV), RV. 0 68,5
3 Lieve Van Diest Doornenburg R 8 Santano BB Pegasus, RV. 0 67,5
4 Milou Onderdijk Gerdos       BB Winterswijkse Ruiterclub, RV. 0 64,0
5 Anne Tanck Hamilton     Tornesch BB   0 61,5
6 Kate Wieczorek Famira M 6 Verdi BB Woudruiters, RV. 0 58,5
7 Sabrina Schuchard To Jolly       BB   4 71,0

 

Klasse B klassiek met barrage

 

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Kl. Vereniging sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 Jet Vrolijk Urbine M 15 Chellano Z B Lichtenvoorde (HV), RV. 0 81,0 0 81,0
2 Lotte Beusink Laos R 16 Caos B Berkelruiters, RV. 0 79,0 0 79,0
3 Joost Luttikhuis Coconut R 5 Chippendale Z B Grensruiters, RV. 0 78,5 0 78,5
4 Jolijn Van Asselt Highlight M 4 Quality Time B Spreng (PPSV), RV. 0 74,0 0 76,5
5 Jolijn Van Asselt Ferline M 6 Berlin B Spreng (PPSV), RV. 0 74,0 0 74,0
6 Marek Leufkens Happy time H 4 Quality Time B Joris Meterik, RV. 0 68,5 0 71,0
7 Feline Te Koppele Warandasj R 13 Karandasj B Winterswijkse Ruiterclub, RV. 0 69,5 0 69,5
8 Sandra Kuiper Ziezo R 12 Hinault B Grensruiters, RV. 0 67,5 0 67,5
9 Jorinde Stronks Freetown R 6 Singapore B Semper Fidelis, RV. 0 65,0 0 65,0
10 Aletia Reilingh Jaxson and Berry’s Sparkle M 8 Vaillant B Grensruiters, RV. 0 64,5 0 64,5

 

Klasse L klassiek met barrage

 

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Vera Veltkamp Harryet M 6 Marome Nw L Varsseveld e.o., RV. 0 75,46 2 49,11
2 Daphne Van der Schaar Fancydieza M 6 Applaus L Sylawald, RV. 0 80,39 4 44,37
3 Lonneke Klein willink Rejoko,s the top notch R 12 Limmerick L Diepenheim, RV. 0 81,51 4 47,37
4 Joey Lansink Finibanta M 6 Arizona L Sterruiters, RV. 0 83,90 4 51,13
5 Mayke Rexwinkel Feromoon G M 6 Azteca VDL L Pasruiters, RV. De 0 72,67 8 39,94
6 Dalien Lansink Watch Me R 13 Concorde L Sterruiters, RV. 0 77,05 23 58,79
7 Gerrit Veeneman Ebeney M 7 Tangelo Van De Zuuthoeve L Lichtenvoorde (HV), RV. 1 81,55    

 

 

 

 



Deel dit bericht