Sam van der Kuijl met Castenrayseweg's Dreamboy

Anouk, Marit, Maud, Janice en Sam Gelders indoorkampioenen ponydressuur

29 januari 2017

Op verschillende plekken in Gelderland werden gisteren 29 januari 2017 de Gelderse indoorkampioenschappen dressuur pony’s verreden. Een groot aantal combinaties uit de Achterhoek vielen in de prijzen. Kampioenslinten waren er voor Anouk Elferink, Marit Arts, Maud van Walstijn (die bovendien met haar andere pony reservekampioen werd), Janice Timmermans en Sam van der Kuijl . In de hoogste klasse Z2/DE waren de tweede, derde en vierde prijs voor Achterhoekse amazones, respectievelijk Jo-anne Koch, Floor van der Kuijl en Thessa Gilbers.

Bekijk hier alle Achterhoekse prijswinnaars:

Klasse: B (AB) , Wezep:
3 Sterre Buytendijk, Noortje (v. Greulke’s Black Boy), Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De (63,08%)

Klasse: B (C), Wezep:
1 Anouk Elferink, Sappho (v. Orchard Boginov), Barchruiters, PC. De (66,75)
4 Florien Van Pijlen, Nero, Graafschap, PC. De (65,00)

Klasse: B (DE), Hulshorst
2 Larissa Mullaart, Hof Ter Eekter’s Kasanova (v. Orlando), Varus, PC. (64,17)
4 Lotte Gaikhorst, Great Britain Expert Diemen (v. Albaran xx), Doornslagruiters, PC. De (63,42)
5 Isa Berentsen, Cantodea (v. Calvino Z), Winterswijkse Ponyclub, PC. (63,00)
6 Anne Berg, Sylvester (v. Moorland’s Crack), Winterswijkse Ponyclub, PC. (62,92)

Klasse: L1 (AB), Wezep
1 Marit Arts, Twinkel, Doornslagruiters, PC. De (67,50)

Klasse: L1 (C), Wezep
2 Yinthe Aalderink, Nancy (v. Nicolai), Grensruiters, PC. De (66,67)

Klasse: L1 (DE), Hulshorst
2 Anouk Ponds, Stanley Stadtrat L1 D In Den Bosch, PC. 62,67 187 189
5 Lieke Krebber, Stormy — L1 D Walsruiters, PC. De 61,75 186 184,5 60,00 60,00 62,00 Gendringen
6 Ben-jan Renskers, Naomi Ismar L1 D Steffenrijders, PC. St. 61,58 190,5 179 Laren

Klasse: L2 (C), Wezep
1 Maud Van Walstijn, Igor, Hengelo Gelderland, PC. (63,42)

Klasse: L2 (DE), Hulshorst
2 Maud Van Walstijn, Anjershof Memorie (v. Vita Nova’s Celesto), Hengelo Gelderland, PC. (66,42)
4 Jasmijn Swennenhuis, Vincent (v. Vitano), Gorssel-Zutphen, PC. (66,33)
5 Indy Vruggink, Rachid (v. Karandasj), Zelhem En Omstreken, PC. (65,92)

Klasse: M1 (DE), Ermelo
1 Janice Timmermans, G G Hotshot (v. Lamento Ill), Liemers (PV), PC. De (69,25)
3 Madelief Van de Put, Napoleon (v. Nobel Nagano), Aalten, PC. (66,00)

Klasse: M2 (DE), Ermelo
1 Sam Van der Kuijl, Castenrayseweg’s Dreamboy (v. Molenhorn’s Lucky Boy), Hummelo, PC. (68,25)
3 Iris Hoffman, Elisa (v. Royal Bravour), Varus, PC. (62,58)

Klasse: Z2 (DE), Ermelo
2 Jo-anne Koch, Beauty Star (v. Make My Day), Varus, PC. (68,59)
3 Floor Van der Kuijl, Champ of Daily (v. Fs Don’t Worry), Hummelo, PC. (66,54)
4 Thessa Gilbers, Baumann’s Despino (v. FS Don’t Worry), Varus, PC. (64,29)

Bekijk hier de volledige uitslag

Bron: Hippisch Achterhoek



Deel dit bericht