Foto: Wendy Scholten

Daphne en Julia winnen M-rubrieken op Midweek Springen

17 november 2016

Terwijl de hoogste klasse Z/ZZ tijdens het Midweek Springen woensdag op Paardensportcentrum Lichtenvoorde in beide gevallen gewonnen werd door Julian Kraaij van de Lunterse Lunaruiters, bleef de winst in de klasse M zowel ’s ochtens als ’s avonds wel in de Achterhoek. Daphne Van der Schaar won met Cas (v. Odermus R) in het ochtendprogramma en Julia Te Woerd pakte met Vrouwke des Fontaines (v. Oscar Des Fontaines) de winst in het avondprogramma.

Uitslag

Klasse BB ochtend

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Vereniging sptn1 stijl1
1 Hilde Van Eerden Zenzi Winterswijkse Ruiterclub, RV. 0 73,5
2 Hilde Van Eerden Amadeus Winterswijkse Ruiterclub, RV. 0 73,0
3 Monique Peperkamp Envy M 7 San Remo Liemers (PV), RV. 0 67,5

Klasse B ochtend

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Vereniging sptn1 stijl1
1 Hetty Blekkink – Gussinklo Eindelijk H 7 Applaus Varsseveld e.o., RV. 0 77,5
2 Anneke Niels – Van Wijngaarden Glamour betty M 5 Sheraton Baerleruiters, RV. 0 75,5
3 Jet Vrolijk Urbine M 15 Chellano Z Lichtenvoorde (HV), RV. 0 73,5

Klasse L ochtend

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2 sptn.tot
1 Ester Blekkink Gasoline M 5 Clinton Varsseveld e.o., RV. 0 43,48 0 26,85 0
2 Annette Elmendorp Galowina M 5 Vader Onbekend Boleemruiters, RV. 0 42,86 0 26,95 0
3 Gelmar Gosselink Goviana M 5 Vigaro Bergruiters, RV. 0 43,43 0 28,19 0
4 Gelmar Gosselink cerina M 9 Landlord Bergruiters, RV. 0 43,04 0 28,35 0
5 Ester Blekkink Higgins R 4 Clinton Varsseveld e.o., RV. 0 43,65 0 28,38 0
6 Manuel Thiry Felice Gastlicentie, RV. 0 41,53 0 28,83 0
7 Janneke Boonzaaijer So Far So Good M 6 Canturano Mosselruiters, RV. 0 46,74 0 29,55 0
8 Lisa Everts G-star f R 5 Sheraton Twentse Ros (LR), RV. Het 0 44,76 0 30,39 0
9 Laura Van Heyningen Dakar R 13 Cento Lano Srjv Groenendaal, RV. 0 44,09 0 30,46 0

Klasse M ochtend

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2 sptn.tot
1 Daphne Van der Schaar Cas R 9 Odermus R Sylawald, RV. 0 46,27 0 27,46 0
2 Annette Elmendorp Galowina M 5 Vader Onbekend Boleemruiters, RV. 0 41,52 0 27,74 0
3 Ester Blekkink G.acolips R 5 ACOLORD Varsseveld e.o., RV. 0 43,39 0 27,93 0
4 Annette Elmendorp Evolien M 7 Tangelo Van De Zuuthoeve Boleemruiters, RV. 0 43,82 0 28,51 0
5 Dennis Van den Brink Danturano Sb R 8 Canturano Neuderuiters, RV. 0 43,86 0 28,71 0
6 Anneke Niels – Van Wijngaarden Fair play R 6 Wizzerd Baerleruiters, RV. 0 44,39 0 28,97 0
7 Gelmar Gosselink Djurre R 8 Tangelo Van De Zuuthoeve Bergruiters, RV. 0 42,28 0 29,63 0
8 Gelmar Gosselink Freule T M 6 Arthos R Bergruiters, RV. 0 45,88 0 30,07 0
9 Fabian Gomes Joyeuse de Messitert M 7 Nn In Den Bosch, RV. 0 43,93 0 30,61 0
10 Daphne Van der Schaar Fly High VDS R 6 Carambole Sylawald, RV. 0 43,51 0 30,81 0

Klasse Z/ZZ middag

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2 sptn.tot
1 Julian Kraay C’est La Donna-y M 9 Montreal Lunaruiters, RV. 0 45,37 0 27,16 0
2 Leontine Bruin Duvel R 8 Unaniem Ppsv. Bussloo, RV. 0 44,93 0 27,77 0
3 Dennis Van den Brink Danturano Sb R 8 Canturano Neuderuiters, RV. 0 42,36 0 28,26 0
4 Anneke Niels – Van Wijngaarden Freya M 6 Spartacus Baerleruiters, RV. 0 45,51 0 28,55 0
5 Danine Pater Dynamic R 8 Sarantos Valouwe, RV. 0 44,20 0 29,13 0
6 Ester Blekkink Enzo SL R 7 Arezzo VDL Varsseveld e.o., RV. 0 44,87 0 30,57 0
7 Ester Blekkink Chelsea M 6 Clinton Varsseveld e.o., RV. 0 47,26 0 30,81 0
8 Gelmar Gosselink Chera T M 9 Ultimo Bergruiters, RV. 0 42,06 0 31,17 0

ZZ/P (13 combinaties)

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2 sptn.tot
1 Julian Kraay Djin Djin R 8 Phin Phin Lunaruiters, RV. 0 45,76 0 29,36 0
2 Nienke Van Roekel Copain Z R 10 Calvino Z Klomp & Omstreken, RV. 0 44,82 0 29,44 0
3 Ester Blekkink Electric R 7 Lucky Boy Varsseveld e.o., RV. 0 45,09 0 29,72 0
4 Gelmar Gosselink Ditodina M 8 Carthino Z Bergruiters, RV. 0 44,07 0 29,92 0

Klasse BB middag

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Vereniging sptn1 stijl1
1 Jesse Drent Giovanni p H 5 Verdi Hamelandse Ruiters, RV. 0 72,0

Klasse B middag

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Vereniging sptn1 stijl1
1 Cejay Joosten J’s Sagnol R 14 Silvano N Liemers (PV), RV. 0 77,5
2 Jesse Huirne Hard to beat H 4 Indoctro Boleemruiters, RV. 0 75,5
3 Joey Groot bramel Gazal M 5 Bodinus Pasruiters, RV. De 0 74,0
4 Jesse Huirne Gardento R 5 Cardento Boleemruiters, RV. 0 73,0
5 Vera Huirne Why Not M 13 Lambada Van Berkenbroeck Boleemruiters, RV. 0 71,0

Klasse L avond

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2 sptn.tot
1 Iris Zwienenberg Burbery M 10 Acolino Reggeruiters, RV. 0 43,67 0 26,82 0
2 Niels Ribbels Gaby warina M 5 Cantos Lichtenvoorde (HV), RV. 0 41,97 0 27,13 0
3 Cejay Joosten J’s Sagnol R 14 Silvano N Liemers (PV), RV. 0 44,39 0 27,19 0
4 Mieke Naberink Gomarus R 5 Ultimo Varsseveld e.o., RV. 0 44,70 0 27,37 0
5 Jessie Bouwmeester Flow M 6 Amadeus Grensruiters, RV. 0 41,92 0 27,41 0
6 Kim Kleine Eddie R 7 Verdi Ruurlo, RV. 0 44,98 0 27,93 0
7 Silke Smits Chita M 9 Tangelo Van De Zuuthoeve Varsseveld e.o., RV. 0 42,06 0 28,82 0

Klasse M avond

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2 sptn.tot
1 Julia Te Woerd Vrouwke des Fontaines M 7 Oscar Des Fontaines Molenruiters, RV. 0 41,91 0 27,73 0
2 Jody Van de Kamp Boniels R 10 Troubadour Zelhem En Omstreken, RV. 0 41,92 0 30,52 0
3 Elisabeth Boor Quebec 1 R 12 Quidam’s Rubin IJsselruiters, RV. 0 43,98 0 30,94 0
4 Bibi Van Ooijen Contagio Girl M 7 Contagio Twentse Ros (LR), RV. Het 0 43,95 0 30,97 0
5 Corine Ribbels – Baak Fiona M 6 Tangelo Van De Zuuthoeve Lichtenvoorde (HV), RV. 0 44,37 0 31,41 0

Bron: Paardensportcentrum Lichtenvoorde



Deel dit bericht