Jesse Huirne. Foto: Wendy Scholten

Ester Blekkink wint weer ZZ springen in Lichtenvoorde

20 oktober 2016

Een volle dag Midweek springen, waarbij Martin Jansman voor de parcoursbouw zorgde, heeft mooie winnaars opgeleverd. Ester Blekkink, stalamazone van PSC Lichtenvoorde, won net als drie weken geleden de hoogste rubriek, het ZZ met It’s Easy (v. Non Stop). Ze was bovendien tweede in het Z met Fabio (v. Van Gogh), achter winnares Anneke Niels –van Wijngaarden op Freya (v. Spartacus).

In de klasse B was Jesse Huirne (foto) goed op dreef met een eerste en tweede prijs, terwijl zijn vader Alex vijfde werd. Bekijk hieronder de prijswinnaars op 19 oktober 2016.

Ochtend/middaggroep:
Klasse BB
1. Jet Vrolijk, Urbine (Chellano Z)
2. Martine Wassink-Helmink, Eziëlla (Unaniem)

Klasse B
1. Jesse Huirne, Homeland (Brainpower)
2. Jesse Huirne, Hard to Beat (Indoctro)
3. Anneke Niels-Van Wijngaarden, Glamour Betty (Sheraton)
4. Laura van Heyningen, Dakar (Cento Lano)
5. Alex Huirne, Ecoline Xequioa (Unaniem)

Klasse L
1. Tani Joosten, Cassus Clarque
2. Gaelle Frebel, Rowin
3. Sabine Bouwman, Fazal (Alicante HBC)
4. Veronie Siemes, Belgium de Pomme (Taran de la Pomme)
5. Jasmin Seppälä, Growing Grey WV (Clinton)
6. Joost Mulder, Hubo (Zambesi)

Klasse M
1. Danine Pater, Fito R (Zirocco Blue)
2. Lars Kuster, Dundee (Tolan R)
3. Kelly Straub, Vince da Luca (Negro)
4. Tani Joosten, Cassus Clarque
5.  Sjaak Sleiderink, Ducati Z (Diarado)
6. Tonya Henning, Quidam’s Adel
7. Judith Ribbels, Demi (Canturano)
8. Anneke Niels –van Wijngaarden, Fair Play (Wizzerd)
9. Emilia Kerimaa, Numero Due (Numero Uno)
10. Ester Blekkink, G.Acolips (Acolord)
11. Nick Rademaker, Fioretti S (VDL Campbell)
12. Ester Blekkink, Enzo SL (Arezzo VDL)

Klasse Z
1. Anneke Niels –van Wijngaarden, Freya (Spartacus)
2. Ester Blekkink, Fabio (Van Gogh)
3. Jurre van Bommel, Classic Touch VDE (Classe)
4. Emilia Kerimaa (Numero Due)
5. Ester Blekkink, Electric (Lucky Boy)
6.  Sjaak Sleiderink, Ferrero (Singapore)
7. Stefan Engbers, Crazy Girl
8. Danine Pater, Dynamic (Sarantos)
9. Joey Lansink, Eurocool’s Apple (Canturano)

Klasse ZZ
1. Ester Blekkink, It’s Easy (Nonstop)
2. Sjaak Sleiderink, Complemento
3. Manuel Thiry, Corey (Chellano Z)
4. Danine Pater, Dynamic (Sarantos)

Klasse BB avond
1. Susan Karnebeek, Faltic
2. Danielle Wiggers, A Perfect Match K (Trento B)
3. Jolijn van Asselt, Ferline

Klasse B avond
1. Jolijn van Asselt, Hasta la Vista F (Numero Uno)
2. Dalien Lansink, Watch Me (Concorde)
3. Tonya Henning, Carma
4. Mieke Naberink, Gomarus (Ultimo)
5. Valerie Arfman, Farandi (Indoctro)
6. Amber Klein Gunnewiek, Farah Dibah (Tangelo van de Heffinck)

Klasse L avond
1. Mieke Naberink, Gomarus (Ultimo)
2. Marleen Stoker, TKS Capri (Cassini I)
3. Lieke Walvoort, Forever (Verdi)
4. Doreen Niels, Unchain my Heart (Corland)
5. Corine Ribbels, Fiona (Tangelo van de Zuuthoeve)
6. Mayke Rexwinkel, Feromoon G (Azteca VDL)

Klasse M avond
1. Suze Kroon, Toscane (Indoctro)
2. Bibi van Ooijen, Contagio Girl (Contango)
3. Suze Kroon, Zsa Zsa D (Larenco)

Bron: persbericht PSC Lichtenvoorde
Auteur: Wendy Scholten



Deel dit bericht