Fleur Beusink scoort maar liefst 221,5 punt met Carpacio

27 februari 2017

Op het pony dressuurconcours in Paardensportcentrum Lichtenvoorde op 26 februari 2017 scoorde Fleur Beusink met haar New Forest-pony Carpacio van de Stompslag (v. Wellhouse Sportsman) maar liefst 221,5 punten. Daarmee win ze de De eerste proef klasse B categorie DE.

Met haar andere pony, de Welsh Red Puck (v. Orchard Red Prince), scoorde Fleur 207 punten en werd daarmee tweede in de B-ABC achter Anouk Elferink met de Welsh Sappho (v. Orchard Boginov).

Anouk won met Sappho beide B-proeven. Met haar andere pony, de Zodiak-nakomeling Zaragossa, werd Anouk twee keer eerste in de klasse L2-DE.

Alle prijswinnaars

B-ABC , 1e proef
1 Anouk Elferink, Sappho (v. Orchard Boginov), Barchruiters, PC. De (214,0)
2 Fleur Beusink, Red Puck (v. Orchard Red Prince), Berkelruiters, PC. De (207,0)
3 Fajah Schurink, Danser (v. De Mensinghe’s Rinaldo), Pasruiters, PC. De (191,5)

B-ABC, 2e proef
1 Anouk Elferink, Sappho (v. Orchard Boginov), Barchruiters, PC. De (203,0)
2 Fajah Schurink, Danser (v. De Mensinghe’s Rinaldo), Pasruiters, PC. De (190,5)
3 Kian Liefers, Sunstar’s Cupido (v. Springbourne Charmer), Sterruiters, PC. De (189,5)

B-DE, 1e proef
1 Fleur Beusink, Carpacio van de Stompslag (v. Wellhouse Sportsman), Berkelruiters, PC. De (221,5)
2 Fabienne Besselink, Desperado (v. Heidehof’s Don Diego) Varus, PC. (205,5)

B-DE, 2e proef
1 Vera Van Keulen, Donner, In Den Bosch, PC. (209,0)
2 Fabienne Besselink, Desperado (v. Heidehof’s Don Diego), Varus, PC. (204,5)
3 Tessa Delger, Poppings Annabell (v. Hoppenhof’s Jasper), Winterswijkse Ponyclub, PC. (198,5)

L1-DE, 1e proef
1 Tessa Delger, Cindi (v. Jackson), Winterswijkse Ponyclub, PC. (204,0)
2 Daphne Oonk, Chimaron (v. Watermill Falcon), Varus, PC. (198,5)
3 Aimée Te Molder, Hippo’s Eternity’s Breezer (v. Boy), Gompert, PC. De (198,0)

L1- DE, 2e proef
1 Daphne Oonk, Chimaron (v. Watermill Falcon), Varus, PC. (208,5)
2 Timo Nijhof, Haasendonck’s Ambrosius (v. Valentino), Barchruiters, PC. De (206,0)
3 Rosalie Lammertink, Not Yet, Markelo, PC. (197,0)

L1/L2 ABC, 1e proef
1 Philein Heutinck, Carolla, Grolse Pony- En Voltigeclub, PC. (61,17)

L1/L2-ABC, 2e proef
1 Philein Heutinck, Carolla, Grolse Pony- En Voltigeclub, PC. (62,33)

L2-DE, 1e proef
1 Lotte Elferink, Zaragossa (v. Zodiak), Barchruiters, PC. De (65,83)

L2-DE, 2e proef
1 Lotte Elferink, Zaragossa (v. Zodiak), Barchruiters, PC. De (65,33)

M1-CDE, 1e proef
1 Indy Vruggink, Rachid (v. Karandasj), Zelhem En Omstreken, PC. (62,67)
2 Maud Van Walstijn, Anjershof Memorie (v. Vita Nova’s Celesto), Hengelo Gelderland, PC. (60,67)

M1-CDE, 2e proef
1 Indy Vruggink, Rachid (v. Karandasj), Zelhem En Omstreken, PC. (66,00)
2 Maud Van Walstijn, Anjershof Memorie (v. Vita Nova’s Celesto), Hengelo Gelderland, PC. (63,50)

M2-CDE, 1e proef
1 Janice Timmermans, G G Hotshot (v. Lamento Ill), Liemers (PV), PC. De (67,67)

M2-CDE, 2e proef
1 Janice Timmermans, G G Hotshot (v. Lamento Ill), Liemers (PV), PC. De (68,83)

Z1/Z2-CDE, 1e proef
1 Amy Timmermans, Buitenlust Florus (v. Vita Nova’s Golden Boris), Liemers (PV), PC. De (66,32)
2 Nova Rave, Waddenhoek’s Merlin (v. Heitrak’s Marvin), Varus, PC. (64,25)

Z1/Z2-CDE, 2e proef
1 Nova Rave, Waddenhoek’s Merlin (v. Heitrak’s Marvin), Varus, PC. (70,00)
2 Amy Timmermans, Buitenlust Florus (v. Vita Nova’s Golden Boris), Liemers (PV), PC. De (65,44)

Paardensportcentrum Lichtenvoorde



Deel dit bericht