Ester Blekkink met Eindelijk (v. Applaus). Foto: Wendy Scholten

Moeder en dochter Blekkink winnen beiden met Eindelijk

20 november 2016

Nadat de onlangs 70 jaar geworden Hetty Blekkink-Gussinklo woensdag met eigen fokproduct Eindelijk (v. Applaus) het B springen won op het Midweek Springen in Vragender, stuurde dochter Ester de vos dit weekend, eveneens in Vragender, naar winst in de L1 dressuur met 201 punten. Ester springt bovendien ZZ met het ‘familiepaard’.

Bekijk hier de uitslagen van het midweek springen

In het Paardensportcentrum Lichtenvoorde werd dit weekend de eerste selectiewedstrijd dressuur paarden van de Kring Achterhoek Oost gehouden. De tweede selectiewedstrijd is 25-27 november bij Stal Seren in Vorden en de derde en laatste selectie voor de Gelderse kampioenschappen is 10-11 december in Gorssel.

Uitslagen dressuurweekend

Klasse Z1/Z2 1e proef

Z1/P, proef 25 (21 combinaties)

Rang Ruiter Paard Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn. xq1 xq2
1 Ashley Langevoort Floyd Westpoint Z1 25 Oosterhoffruiters, RV. 236,5 7,0 7,0
2 Sanne Bolster – Klein braskamp (Sel) Exclusief Jazz Z1 25 Hamelandse Ruiters, RV. 225,5 6,5 7,0
3 Jolijn Kip Frisbee-Spring Andretti Z1 25 Grensruiters, RV. 225,0 7,0 7,0
4 Lynn Wossink Royal Star Quincy Z1 25 Isidorusruiters, RV. 221,5 6,5 7,0
5 Ashley Langevoort Florian Westpoint Z1 25 Oosterhoffruiters, RV. 215,0 7,0 7,0
6 Danique Lammertink (Sel) Feleva WH Zizi Top Z1 25 Steffenrijders, RV. St. 214,5 7,0 7,0

 Z2/P, proef 29 (9 combinaties)

Rang Ruiter Paard Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn. xq1 xq2
1 Michelle Weyl Enzo D Sorento Z2 29 Twentse Ros (LR), RV. Het 225,0 7,0 7,0
2 Esther Penterman (Sel) Boyfriend Oscar Z2 29 Ruurlo, RV. 220,5 7,5 7,5
3 Valeska Ter Vrugt – Zweers Barthezz Royal Rhodium Z2 29 Lichtenvoorde (HV), RV. 211,0 6,5 7,0

 Klasse Z1/Z2 2e proef

Rang Ruiter Paard Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn. xq1 xq2
1 Michelle Weyl Enzo D Sorento Z2 30 Twentse Ros (LR), RV. Het 234,5 6,5 7,0
2 Leila Sticker Fieldmaster Ampère Z1 26 Achterhoek, HC De 223,5 6,5 6,5
3 Kim Derksen Dior United Z1 26 Lichtenvoorde (HV), RV. 223,0 6,5 7,0
4 Noortje Backhuijs Django Carthino Z Z2 30 Bogelscamp, RV. 217,5 6,5 6,5
5 Sanne Bolster – Klein braskamp Exclusief Jazz Z1 26 Hamelandse Ruiters, RV. 217,0 6,5 6,5
6 Sylvie Rikkers Don Diablo Spielberg Z1 26 In Den Bosch, RV. 216,5 6,5 6,5
7 Ashley Langevoort Florian Westpoint Z1 26 Oosterhoffruiters, RV. 216,5 6,0 6,5

Klasse B 1e proef

Rang Ruiter Paard Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn. xq1 xq2
1 Dennis Nijhof (Sel) Kapitein Kosmo Van Orchid’s B 5 Bergruiters, RV. 206,5 6,5 7,0
2 Elke Te Lintelo (Sel) Be Cool Berlin B 5 Pasruiters, RV. De 205,5 7,0 7,0
3 Marina Snuverink – Tenback (Sel) Tennessee Manhattan B 5 Lichtenvoorde (HV), RV. 205,0 7,0 7,0
4 Demi Weustenenk (Sel) Giant beauty Sorento B 5 In Den Bosch, RV. 201,0 7,0 7,0
5 Laura Snoeijing (Sel) Fürsten Fee Fürstenball B 5 Pasruiters, RV. De 200,5 7,0 7,0
6 Liselot Van Reij – De Rooij (Sel) Wiltink’s Laurus Nobilis Laudabillis B 5 In Den Bosch, RV. 198,0 7,0 7,0
7 Lobke Geerdink Genova HSH Canturano B 5 Winterswijkse Ruiterclub, RV. 197,0 7,0 7,0
Claudia Kniest (Sel) Moorhill’s Lantana Kulberg’s Lancelot B 5 Vestingruiters, RV. 197,0 7,0 7,0
9 Sasja Zwart – Hoogland (Sel) Halo Chello Ill VDL B 5 Molenruiters, RV. 196,5 7,0 6,5

Klasse B 2e proef

Rang Ruiter Paard Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn. xq1 xq2
1 Elke Te Lintelo Be Cool Berlin B 6 Pasruiters, RV. De 197,5 7,0 7,0
2 Nadie Thuinte Elliot Contador B 6 Pasruiters, RV. De 195,0 6,0 7,0
3 Sasja Zwart – Hoogland Halo Chello Ill VDL B 6 Molenruiters, RV. 192,0 7,0 7,0
4 Marina Snuverink – Tenback Tennessee Manhattan B 6 Lichtenvoorde (HV), RV. 188,5 6,5 6,5
5 Demi Weustenenk Giant beauty Sorento B 6 In Den Bosch, RV. 188,5 6,0 6,5
6 Carina Van Malsen Donna Hoppenhof’s Jasper B 6 In Den Bosch, RV. 188,0 7,0 6,5
7 Charlotte Almekinders Georgina Sandreo B 6 Winterswijkse Ruiterclub, RV. 187,0 6,0 6,0
8 Maureen Krabbenborg Ginelle Johnson B 6 In Den Bosch, RV. 184,5 5,0 6,5
9 Dennis Nijhof (Sel) Kapitein Kosmo Van Orchid’s B 6 Bergruiters, RV. 184,0 5,5 6,0

Klasse M1 1e proef

Rang Ruiter Paard Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn. xq1 xq2
1 Liselotte Rootveld (Sel) Gentle-wish Belissimo M M1 17 Winterswijkse Ruiterclub, RV. 223,5 7,5 7,5
2 Gerdien Hilgenberg Geert Sandreo M1 17 Dinkelruiters, RV. 221,5 7,5 7,0
3 Kristel Hissink (Sel) Symphonie Spielberg M1 17 Ruurlo, RV. 202,0 7,0 6,5
4 Michelle Woudsma (Sel) Giorgio Dior Van ’t Zorgvliet M1 17 Lichtenvoorde (HV), RV. 197,5 6,0 6,5
5 Lieke Walvoort (Sel) Conquista Sorento M1 17 Hamelandse Ruiters, RV. 196,5 6,5 6,5
6 Liedewij Greben Evano Westpoint M1 17 Bergruiters, RV. 194,0 6,5 7,0

Klasse M1 2e proef

Rang Ruiter Paard Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn. xq1 xq2
1 Gerdien Hilgenberg Geert Sandreo M1 18 Dinkelruiters, RV. 203,0 7,0 7,5
2 Astrid Grosman – Bomers Eternal Flame Sorento M1 18 Lichtenvoorde (HV), RV. 202,0 6,5 8,0
3 Liselotte Rootveld Gentle-wish Belissimo M M1 18 Winterswijkse Ruiterclub, RV. 197,0 6,0 6,0
4 Michelle Woudsma Giorgio Dior Van ’t Zorgvliet M1 18 Lichtenvoorde (HV), RV. 190,5 6,0 6,0
5 Mark Te Kiefte Fs Libell Lord Loxley M1 18 Sterruiters, RV. 189,5 6,0 6,0
6 Annet Braam Dassini Verdi M1 18 Walsruiters, RV. 187,5 6,0 6,5

Klasse M2 1e proef

Rang Ruiter Paard Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn. xq1 xq2
1 Rogier Molkenboer Squal Baco K Samba Hit M2 21 Sterruiters, RV. 198,5 6,0 6,5
2 Lobke Hoenderboom (Sel) Eduwinsky Wup M2 21 Varsseveld e.o., RV. 196,0 7,0 6,5
3 Joyce Nijenkamp Herzenswunsch Herzensdiep M2 21 Bogelscamp, RV. 196,0 6,5 6,5
4 Danique Wensink (Sel) Free Venda Sir Fashion M2 21 Vestingruiters, RV. 194,0 7,0 6,5
5 Willeke Stam (Sel) Luke Lurioso M2 21 Ruurlo, RV. 192,0 5,5 6,5

Klasse M2 2e proef

Rang Ruiter Paard Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn. xq1 xq2
1 Rogier Molkenboer Squal Baco K Samba Hit M2 22 Sterruiters, RV. 203,5 6,5 7,0
2 Laura Kampshof Roxette Rock Forever M2 22 In Den Bosch, RV. 199,5 6,5 7,0
3 Lobke Hoenderboom Eduwinsky Wup M2 22 Varsseveld e.o., RV. 198,0 7,0 6,5
4 Danique Wensink Free Venda Sir Fashion M2 22 Vestingruiters, RV. 194,0 6,5 7,0
5 Marian Nijen es Delicious Santano M2 22 Ruurlo, RV. 193,0 6,0 6,5

Klasse L1 groep 1 1e proef

Rang Ruiter Paard Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn. xq1 xq2
1 Laura Kampshof (Sel) Gucci brown Bordeaux L1 9 In Den Bosch, RV. 203,5 7,0 7,5
2 Rowana Van den Berg (Sel) Hello bruers Verdi L1 9 Lichtenvoorde (HV), RV. 193,0 6,5 6,5
3 Mariska Hissink – Lievestro (Sel) Donna L1 9 Bergruiters, RV. 192,0 6,0 6,5
4 Gert jan Heinen (Sel) Goliath Quality Time L1 9 Varsseveld e.o., RV. 191,0 6,0 6,5
5 Ellen Lieftink Gentleman Andretti L1 9 Grensruiters, RV. 190,5 6,5 6,5
6 Demy Rensink (Sel) Drenthels cambridge Vittorio L1 9 Achterhoek, HC De 186,5 6,0 6,5

Klasse L1 groep 1 2e proef

Rang Ruiter Paard Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn. xq1 xq2
1 Laura Kampshof Gucci brown Bordeaux L1 10 In Den Bosch, RV. 203,5 7,0 7,0
2 Gert jan Heinen Goliath Quality Time L1 10 Varsseveld e.o., RV. 198,5 6,0 7,0
3 Ellen Lieftink Gentleman Andretti L1 10 Grensruiters, RV. 193,5 6,0 6,5
4 Nienke Talens Golavsca s Opium L1 10 Berg En Dal Ruiters, RV. 191,0 6,0 7,0
5 Leila Sticker Honey Blue Sorento L1 10 Achterhoek, HC De 189,5 6,0 7,0

Klasse L1 groep 2 1e proef

Rang Ruiter Paard Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn. xq1 xq2
1 Lyanne Rottink Dukaat Oscar L1 9 Zeven Buurtschappen, RV. 189,5 6,0 7,0
2 Carlijn Van der Hoek (Sel) Sam Pharaon (el Loquillo) L1 9 Winterswijkse Ruiterclub, RV. 188,5 6,0 7,0
3 Cheyenne Wossink (Sel) Glen Boss L1 9 In Den Bosch, RV. 188,0 6,0 7,0
4 Anke Engel (Sel) Dynastie No Limit L1 9 Varsseveld e.o., RV. 186,0 6,0 7,0
5 Maaike Smit Falco Il Vinci Oscar L1 9 Berg En Dal Ruiters, RV. 185,0 6,0 6,0
6 Kevin Mengerink (Sel) Fenna Vader Onbekend L1 9 Molenruiters, RV. 183,5 6,0 6,5

Klasse L1 groep 2 2e proef

Rang Ruiter Paard Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn. xq1 xq2
1 Ester Blekkink Eindelijk Applaus L1 10 Varsseveld e.o., RV. 201,0 7,0 7,0
2 Chantal Rietberg Bastiaan Don Primaire L1 10 Lichtenvoorde (HV), RV. 199,0 7,0 7,0
3 Carlijn Van der Hoek Sam Pharaon (el Loquillo) L1 10 Winterswijkse Ruiterclub, RV. 191,0 5,0 6,0
4 Marly Aarnink Wall Street Flemmingh L1 10 Winterswijkse Ruiterclub, RV. 189,5 5,0 6,5
5 Anke Engel Dynastie No Limit L1 10 Varsseveld e.o., RV. 188,0 6,0 6,0
6 Ilona Bohmer Bijou L1 10 In Den Bosch, RV. 185,5 6,5 6,0

Klasse L2 1e proef

Rang Ruiter Paard Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn. xq1 xq2
1 Sarah Oude munnink (Sel) Estanette Johnson L2 13 Achterhoek, HC De 200,0 6,5 7,0
2 Jennifer Hengevelt Don Quaterson Quaterback L2 13 Grensruiters, RV. 197,5 7,0 7,0
3 Jade Woeltjes (Sel) Daddy Cool KREATOR XX L2 13 Varsseveld e.o., RV. 196,5 6,5 7,0
4 Chantal Kolkman (Sel) Feline Sandreo L2 13 Vestingruiters, RV. 193,5 6,5 7,0
5 Karin Schurink – Beumer (Sel) Famora K Vivaldi L2 13 Pasruiters, RV. De 191,5 5,5 6,5
6 Mirjam Ten Dolle (Sel) Feline Lord Leatherdale L2 13 Winterswijkse Ruiterclub, RV. 191,0 6,5 6,5
7 Shirley Scholten The Diamond Queen Carrick L2 13 Varsseveld e.o., RV. 190,5 6,0 6,0

Klasse L2 2e proef

Rang Ruiter Paard Vader Kl. P.nr. Vereniging ptn. xq1 xq2
1 Jennifer Hengevelt Don Quaterson Quaterback L2 14 Grensruiters, RV. 203,5 7,0 7,0
2 Dineke Van der Zee Ferrero Sir Oldenburg L2 14 Twentse Ros (LR), RV. Het 197,5 6,5 6,5
3 Shirley Scholten The Diamond Queen Carrick L2 14 Varsseveld e.o., RV. 196,0 6,5 6,5
4 Lynn Hilferink Casanova’s Secret Poor Boy L2 14 Varsseveld e.o., RV. 194,5 6,5 6,5
5 Chantal Kolkman Feline Sandreo L2 14 Vestingruiters, RV. 193,5 6,5 6,5
6 Joyce Roemaat Daan Sorento L2 14 Lichtenvoorde (HV), RV. 192,0 6,5 7,0

Bron: Hippisch Achterhoek



Deel dit bericht