Uitslagen PSC Lichtenvoorde 29 en 30 oktober 2016

Pony’s klasse Z1/Z2 1e proef

Ring 1

Datum: 29-10-2016

 

Rang Ruiter Pony gs lt Vader Vereniging prc. xq1 xq2
1 Floor Van der Kuijl Champ of Daily M 9 Fs Don’t Worry Hummelo, PC. 70,15 7,00 7,00
2 Britt Althoff Accres Fille M 9 Keulse Hoeve’s Zico Hummelo, PC. 65,38 70,00 65,00
3 Charlotte Kemperink Kranevelds Aswin” R 11 Leuns Veld’s Lord Bogelscamp, PC. De 64,56 6,50 6,50

 

 

Pony’s klasse Z1/Z2 2e proef

Ring 2

Datum: 29-10-2016

 

Rang Ruiter Pony gs lt Vader Vereniging prc. xq1 xq2
1 Britt Althoff Accres Fille M 9 Keulse Hoeve’s Zico Hummelo, PC. 64,63 65,00 70,00
2 Sanne Demkes Desteny M 18 Varus, PC. 63,41 60,00 60,00
3 Floor Van der Kuijl Champ of Daily M 9 Fs Don’t Worry Hummelo, PC. 63,09 6,00 6,50

 

 

Paarden klasse Z1/Z2 1e proef

Ring 1

Datum: 29-10-2016

 

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Vereniging ptn. xq1 xq2
1 Jean-rené Luijmes Mount Everest R 7 Sorento Sylawald, RV. 236,5 6,5 7,0
2 Romy Van der Schaft Diva Dvb M 8 Wynton WWNA, RV. 235,5 7,0 7,0
3 Sylvie Rikkers Don Diablo R 8 Spielberg In Den Bosch, RV. 229,0 7,0 7,0
4 Valeska Ter Vrugt – Zweers Barthezz Royal R 10 Rhodium Lichtenvoorde (HV), RV. 227,5 7,0 7,0
5 Kyra Zeimentz Delicious M 8 Spielberg Berg En Dal Ruiters, RV. 225,5 7,0 6,5
6 Lotte Van der Land Faye de la Lande M 7 FÜRST NYMPHENBRUG Bahr, RV. 222,5 7,0 7,0
7 Maybrett Schreur Bugatti       Bogelscamp, RV. 221,0 7,0 7,0

 

Paarden klasse Z1/Z2 2e proef

Ring 2

Datum: 29-10-2016

 

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Vereniging ptn. xq1 xq2
1 Romy Van der Schaft Diva Dvb M 8 Wynton WWNA, RV. 240,0 7,0 8,0
2 Jean-rené Luijmes Mount Everest R 7 Sorento Sylawald, RV. 227,0 6,0 7,0
3 Ashley Langevoort Floyd R 6 Westpoint Oosterhoffruiters, RV. 224,5 6,0 6,0
4 Lynn Wossink Royal Star Quincy M 17   Isidorusruiters, RV. 224,0 6,0 7,0
5 Linda Mars Fernando R 6 Oscar Twentsche Veld, RV. 220,5 7,0 7,0
6 Michelle Weyl Enzo D R 7 Sorento Twentse Ros (LR), RV. Het 220,5 6,5 6,5

 

Klasse Z1 en Z2/ZZ-licht 1e proef

Ring 1

Datum: 30-10-2016

Z1/P, proef 24 (10 combinaties)

 

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Vereniging prc. C xq1 xq2
1 Jean-rené Luijmes Mount Everest R 7 Sorento Sylawald, RV. 66,18 225,0 6,50 6,00
2 Francis Koskamp – Van der Baan Dana M 8 Spielberg Grensruiters, RV. 64,56 219,5 6,50 6,50
3 Eline Smees Borus R 10 Vitens Aalten, RV. 61,32 208,5 6,50 6,00

 

 Z2/P-ZZL/P, proef 32/28 (14 combinaties)

 

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Vereniging prc. C xq1 xq2
1 Petra Terhalle Beyond The Limits R 10 Johnson Reggeruiters, RV. 67,57 236,5 6,50 6,50
2 Jean-rené Luijmes Ayla M 11 Turbo Magic Sylawald, RV. 65,59 223 6,00 6,00
3 Lianne Van der Horst Golden Eagle’s Envoy R 7 Wonder Boy Shb Raalte, RV. 64,86 227 6,50 6,50
4 Jacinta Hemmen Burghgraef R 10 Don Schufro Avereest e.o., RV. 64,43 225,5 6,00 6,50

 

Klasse Z1 en Z2/ZZ-licht 2e proef

Ring 2

Datum: 30-10-2016

 

Z1/P, proef 23 (11 combinaties)

 

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Vereniging prc. xq1 xq2
1 Jean-rené Luijmes Mount Everest R 7 Sorento Sylawald, RV. 70,88 6,00 7,00
2 Simone Wiggers – Volkers Congfu R 9 Tolando Bahr, RV. 68,68 7,00 7,00
3 Eline Smees Borus R 10 Vitens Aalten, RV. 64,71 7,00 7,00

 

 

Z2/P-ZZL/P, proef 27/31

 

Rang Ruiter Paard gs lt Vader Vereniging prc. xq1 xq2
1 Laura Van der Aart Cnapperd M 9 Tenerife Vdl Nijgraaf, RV. De 69,12 7,00 8,00
2 Petra Terhalle Beyond The Limits R 10 Johnson Reggeruiters, RV. 67,14 7,00 7,00
3 Valeska Ter Vrugt – Zweers Barthezz Royal R 10 Rhodium Lichtenvoorde (HV), RV. 67,06 7,00 7,00
4 Noortje Backhuijs Django R 8 Carthino Z Bogelscamp, RV. 66,03 7,00 7,00